Denní vložka prodyšná - II. jakost

Výprodej 2. jakost
Denní vložka prodyšná - II. jakost
129 Kč –8 %

Látková vložka bez nepropustné vrstvy je dokonale prodyšná avšak dostatečně savá na to, aby vám dala jistotu ve dnech slabé až střední intenzity menstruace a zároveň zaručila, že vaše pokožka bude dýchat. 

129 Kč –8 % 119 Kč
Skladem

Látková vložka bez nepropustné vrstvy je dokonale prodyšná avšak dostatečně savá, aby vám dala jistotu ve dnech slabé až střední intenzity menstruace a zároveň zaručila, že vaše pokožka bude dýchat. Okusíte s ní takové pohodlí, že se na své dny budete opravdu těšit. :-) Jemné přírodní materiály Vám dodají pocit jedinečnosti.

Díky své prodyšnosti je ideální jako prevence nejrůznějších onemocnění. Délka 23 cm, šířka cca 7,5-8 cm. 

Složení:

  • Dotyková vrstva: froté - 80% bavlna, 20% PES
  • Savá vrstva: froté - 80% bavlna, 20% PES a plátno -100% bavlna
  • Vnější vrstva: bavlněné plátno/bavlněný flanel - 100% bavlna
  • Bavlněné plátno použité na tyto vložky (100% bavlna) pochází z udržitelných zdrojů. To znamená, že se jedná o upcyklovanou nebo tzv. zbytkovou látku - textilní odpad, který vznikl při výrobě jiných produktů nebo organická bavlna, která je pěstována bez použití toxických pesticidů a hnojiv, se sníženou spotřebou vody a je dbáno na zajištění úrodnosti půdy. 

Údržba: 

  • praní 60°C
  • nesušit v sušičce
  • žehlit pouze mírnou teplotou z dotykové strany (ne přes patentky)
  • nebělit chlórem a nečistit chemicky

Strana se štítkem patří směrem k prádlu. Díky křidélkům vložka drží na svém místě a nikam necestuje. Velmi však záleží na střihu a materiálu spodního prádla.

Naše prodyšné vložky jsou proslulé svou pestrobarevností. Vznikají kombinacemi zbytkových bavlněných a bambusových látek, často vznikne od jedné barvy či vzoru jenom jedna jediná a jedinečná vložka. Nechte na nás výběr, rádi se ve skladu kocháme a vybíráme ten pravý kousek pro Vás... :-) Pokud ovšem nemáte rády překvapení a radši byste barevnost vložky alespoň trochu ovlivnily, připište nám do poznámky k objednávce, do jaké barvy máme vložku ladit. My se Vám samozřejmě pokusíme vyjít vstříc.

 

II. jakost - Ceníme si ruční práce, každý produkt značky Retkev byl vyroben s láskou a péčí. Občas se však stane, že se nám něco nepovede přesně tak, jak bychom si představovali a nemůžeme zboží prodávat za plnou cenu. Představujeme Vám naše krásky kulhavky... Sem tam mají malé vady na kráse (nepřesné obšití, asymetricky nacvaknuté patentky nebo mírné zašpinění pocházející z manipulace při focení nebo z prodejních trhů). Na funkčnosti jim to vůbec neubere. Naopak se jedná o naprosté originály.

Kód Kód: 73
Kategorie: Prodyšné
Zpět do obchodu