Denní vložka prodyšná

Látková vložka bez nepropustné vrstvy je dokonale prodyšná avšak dostatečně savá na to, aby vám dala jistotu ve dnech slabé až střední intenzity menstruace a zároveň zaručila, že vaše pokožka bude dýchat. Okusíte s ní takové pohodlí, že se na své dny budete opravdu těšit. :-) Jemné přírodní materiály Vám dodají pocit jedinečnosti.

129 Kč
Skladem

Látková vložka bez nepropustné vrstvy je dokonale prodyšná avšak dostatečně savá, aby vám dala jistotu ve dnech slabé až střední intenzity menstruace a zároveň zaručila, že vaše pokožka bude dýchat.

Díky své prodyšnosti je ideální jako prevence různých onemocnění. Délka 23 cm, šířka cca 7,5-8 cm. 

Složení:

  • Dotyková vrstva: froté - 80% bavlna, 20% PES
  • Savá vrstva: froté - 80% bavlna, 20% PES a plátno -100% bavlna
  • Vnější vrstva: bavlněné plátno/bavlněný flanel - 100% bavlna
  • Bavlněné plátno použité na tyto vložky (100% bavlna) pochází z udržitelných zdrojů. To znamená, že se jedná o upcyklovanou nebo tzv. zbytkovou látku - textilní odpad, který vznikl při výrobě jiných produktů nebo organická bavlna, která je pěstována bez použití toxických pesticidů a hnojiv, se sníženou spotřebou vody a je dbáno na zajištění úrodnosti půdy. 

Údržba: 

  • praní 60°C
  • nesušit v sušičce
  • žehlit pouze mírnou teplotou z dotykové strany (ne přes patentky)
  • nebělit chlórem a nečistit chemicky

Strana se štítkem patří směrem k prádlu. Díky křidélkům vložka drží na svém místě a nikam necestuje. Velmi však záleží na střihu a materiálu spodního prádla.

Naše prodyšné vložky jsou proslulé svou pestrobarevností. Vznikají kombinacemi zbytkových bavlněných a bambusových látek, často vznikne od jedné barvy či vzoru jenom jedna jediná a jedinečná vložka. Nechte na nás výběr, rádi se ve skladu kocháme a vybíráme ten pravý kousek pro Vás... :-) Pokud ovšem nemáte rády překvapení a radši byste barevnost vložky alespoň trochu ovlivnily, připište nám do poznámky k objednávce, do jaké barvy máme vložku ladit. My se Vám samozřejmě pokusíme vyjít vstříc.

 

Kód Kód: 70/NAH
Kategorie: Prodyšné
Zpět do obchodu