Jak na reklamaci či vrácení zboží

Jak na reklamaci

Jak na reklamaci a vrácení zboží

 

Jak na reklamaci?

  1. Oznámení: Pošlete nám prosím na retkev@seznam.cz vyplněný reklamační protokol. Po obdržení emailu Vás budeme kontaktovat s dalším postupem.
  2. Doprava: Odešlete zboží jakoukoli přepravní společností nebo doručte osobně na adresu Emília Suchnová, Tři Sekery 83, 35473.
  3. Vyřízení: Po obdržení reklamovaného zboží Vás budeme kontaktovat s návrhem následného postupu. Na vyřízení reklamace máme 30 dní.

Jak na odstoupení od smlouvy?

  1. Oznámení: Pošlete nám na retkev@seznam.cz vyplněný formulář o odstoupení od smlouvy (vzor naleznete níže). Po obdržení emailu Vás budeme kontaktovat.
  2. Doprava: Zboží zašlete nebo doručte osobně na adresu Emília Suchnová, Tři Sekery 83, 35473 nejpozději do 14 dnů ode dne doručení. Jakmile k nám balíček dorazí ozveme se Vám.
  3. Vyřízení: Peníze za vrácené zboží Vám pošleme na Váš účet nebo Vám dle dohody dodáme nové či jiné zboží.
  4. Zboží nelze vrátit v případě, že bylo ušito nebo upraveno na míru. Viz obchodní podmínky.

 

 

 


Vzor pro odstoupení od smlouvy:

Zákazník:

Vaše jméno a příjmení:

Adresa:

Telefon a e-mail:

Číslo objednávky:

Prodejce:

Emília Suchnová

IČ: 07613202

Krásné 11, 35473 Tři Sekery

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy

Vážení,
dne ........... jsem prostřednictvím vašeho e-shopu www.retkev.cz s vámi uzavřel/a kupní smlouvu, jejímž předmětem bylo zboží : ......................................., které jsem převzala dne: .......................... .
Vzhledem k tomu, že smlouva byla uzavřena pomocí internetu, tj. typického prostředku komunikace na dálku, rozhodl/a jsem se využít svého práva podle ustanovení § 1829 odst. 1 ve spojení s § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, a tímto oznamuji, že od výše uvedené kupní smlouvy odstupuji.


V .................................. Kdy .........................

S pozdravem

..............................................
(vlastnoruční podpis)

Přílohy:
Kopie kupního dokladu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení