Cestovka na snappi šedá

Vyprodáno

Jednovelikostní cestovní kalhotková plenka

Díky zapínání na snappi sponku se plenka přizpůsobí dětem už od narození a vydrží až do odplenkování (cca 3 - 15kg). Je to jedna z mála kalhotkových plen, která opravdu krásně sedne už novorozeňátku. Velikost plenky se reguluje ohnutím přední nebo zadní části plenky (záleží na tom, co preferujete).

Je šitá pouze ze dvou vrstev - vnitřní/dotyková vrstva je z jemného bambusového froté, a vnější/pohledová vrstva je z bavlněného froté. Nebývale malý objem krásně obepne tělíčko a nikde netlačí. Savost se udává hlavně vkládacími a čtvercovými plenami. V kombinaci se čtverci jsou tou nejpraktičtější a nejrychleji schnoucí plenou na cestování. Potřebovala jsem variantu přebalování, která udrží vše tam, kde má (díky gumičkám), ale bude rychle schnout jako čtvercová, bude variabilní co se savosti týče a tím vhodná na vandr nebo pod stan...

V této úsporné pleně se snoubí praktičnost a jednoduchost kalhotkové pleny, díky gumičkám a suchému zipu a extrémně rychlé schnutí pleny čtvercové.

Složení materiálu:

vnitřní vrstva: bambusové froté (80% bambusové viskózy, 20% PES - mřížka)

vnější vrstva: bavlněné froté (80% bavlna, 20% PES - mřížka)

Pokyny pro údržbu plen:

Použité pleny je dobré skladovat v uzavřené nádobě na sucho a nejpozději třetí den prát. Před hlavním programem na 60°C se doporučuje pleny vymáchat v samostatném máchání s odstředěním. Místo aviváže je dobré přidávat roztok kyseliny citronové nebo ocet. Ocet ale může snižovat životnost gumiček.

Sušit v sušičce lze, ale výrazně to plenky opotřebí.

Plena je záměrně dodávána bez vkládací savé vrstvy, kterou si každý může zvolit podle sebe. V nabídce mám bambusové i recy vkládačky.

Na plenku je třeba použít nepromokavé svrchní kalhotky.
Materiál je certifikovaný pro děti do 3 let.

185,00 Kč
Please select variants first