Cestovka novorozenecká bambus

Vyprodáno

Novorozenecká cestovka má velmi jemné gumičky kolem nožiček. Na zádech gumička kvůli pohodlí vůbec není. Díky zapínání na snappi sponku se krásně přizpůsobí i těm nejmenším miminkům a nikde neotlačuje. Vydrží přibližně do 6-7kg dítěte, záleží na proporcích.

Je šitá pouze ze dvou vrstev bambusového a bavlněného froté. Nebývale malý objem krásně obepne tělíčko a nikde netlačí. Savost se udává hlavně vkládacími a čtvercovými plenami. V kombinaci se čtverci jsou tou nejpraktičtější a nejrychleji schnoucí plenou na cestování. Potřebovala jsem variantu přebalování, která udrží vše tam, kde má (díky gumičkám), ale bude rychle schnout jako čtvercová, bude variabilní co se savosti týče a tím vhodná na vandr nebo pod stan...

V této úsporné pleně se snoubí praktičnost a jednoduchost kalhotkové pleny, díky gumičkám a extrémně rychlé schnutí pleny čtvercové.

Složení materiálu:

vnitřní/dotyková vrstva: bambusové froté (80% bambusová viskoza, 20% PES - mřížka)

vnější vrstva: bavlněné froté (80% bavlna, 20% PES - rub)

Pokyny pro údržbu plen:

Použité pleny je dobré skladovat v uzavřené nádobě na sucho a nejpozději třetí den prát. Před hlavním programem na 60°C se doporučuje pleny vymáchat v samostatném máchání s odstředěním. Místo aviváže je dobré přidávat roztok kyseliny citronové nebo ocet. Ocet ale může snižovat životnost gumiček.

Sušit v sušičce lze, ale výrazně to plenky opotřebí.

Před praním nezapínejte suché zipy do protisuchů, ale použitou plenku zapněte tak, jakoby byla na dítěti a otočte ji naruby. Tím prodloužíte životnost úpletu kolem suchých zipů. Patentky rozepínejte s citem tak, aby se omezila možnost jejich vytržení na minimum.

Plena je záměrně dodávána bez vkládací savé vrstvy, kterou si každý může zvolit podle sebe. V nabídce mám bambusové i recy vkládačky.

Na plenku je třeba použít nepromokavé svrchní kalhotky. Snappi sponka není součástí.
Materiál je certifikovaný pro děti do 3 let.


155,00 Kč
Please select variants first