Cestovka Růžoví sloni bambus

Vyprodáno

Jednovelikostní cestovní kalhotková plenka

Díky zmenšovacím patentkám se plenka přizpůsobí dětem už od narození a vydrží až do odplenkování (cca 3 - 15kg).

Je šitá pouze ze dvou vrstev bambusového froté. Nebývale malý objem krásně obepne tělíčko a nikde netlačí. Savost se udává hlavně vkládacími a čtvercovými plenami. V kombinaci se čtverci jsou tou nejpraktičtější a nejrychleji schnoucí plenou na cestování. Potřebovala jsem variantu přebalování, která udrží vše tam, kde má (díky gumičkám), ale bude rychle schnout jako čtvercová, bude variabilní co se savosti týče a tím vhodná na vandr nebo pod stan...

V této úsporné pleně se snoubí praktičnost a jednoduchost kalhotkové pleny, díky gumičkám a suchému zipu a extrémně rychlé schnutí pleny čtvercové.

Složení materiálu:

vnitřní a vnější vrstva: bambusové froté (80% bambusové viskózy, 20% PES mřížka)

Dekorativní látka: bavlněný úplet (95% bavlna, 5% elastan)

Pokyny pro údržbu plen:

Použité pleny je dobré skladovat v uzavřené nádobě na sucho a nejpozději třetí den prát. Před hlavním programem na 60°C se doporučuje pleny vymáchat v samostatném máchání s odstředěním. Místo aviváže je dobré přidávat roztok kyseliny citronové nebo ocet. Ocet ale může snižovat životnost gumiček.

Sušit v sušičce lze, ale výrazně to plenky opotřebí.

Před praním nezapínejte suché zipy do protisuchů, ale použitou plenku zapněte tak, jakoby byla na dítěti a otočte ji naruby. Tím prodloužíte životnost úpletu kolem suchých zipů. Patentky rozepínejte s citem tak, aby se omezila možnost jejich vytržení na minimum.

Plena je záměrně dodávána bez vkládací savé vrstvy, kterou si každý může zvolit podle sebe. V nabídce mám bambusové i recy vkládačky.

Na plenku je třeba použít nepromokavé svrchní kalhotky.
Materiál je certifikovaný pro děti do 3 let.

229,00 Kč
Please select variants first