Dárkové balení Sova zlatá

Dárkový balící set je ideální parta pro bezodpadové Vánoce. Dejte sbohem papírovým balícím papírům a dárkovým taštičkám. Tuto látkovou partu můžete používat stále dokola, využít k uskladnění nejrůznějších věcí nebo k bezobalovému nakupování.

Můžete si ho nadělit vy a použít k balení dárků pro své blízké nebo můžete celou sadu darovat a zasít tak semínko zero waste myšlení pod stromečkem.

Vánoční balíček obsahuje:

  • látkovou tašku (36x43 cm) 140 Kč
  • 3x látkový pytlík S (25x15 cm) 30 Kč
  • šátek furoshiki (cca 100x100 cm) 220 Kč

Neznáte furoshiki?

Jedná se o látkové obaly na balení nejrůznějších dárků. Tyto látky jsou většinou čtvercového formátu a na výběr je ze spousty velikostí a vzorů. Existuje několik návodů na balení a úvazy, ale s nejjednodušším balením si poradí každý a v případě, že by šátek někdo opravdu nedokázal zašmodrchat tak, aby držel, může ho převázat stuhou a pořád bude o level výš než s klasickým baličákem.

Balením dárku do látky ušetříte spoustu stromů, spoustu odpadu a hlavně, samotný obal poslouží jako hezký dárek, který se dá využít jako ubrus, prostírání, podle vzoru i jako šátek na krk nebo s použitím šikovného úvazu jako parádní kabelka...

Materiál a údržba:

  • taška a furoshiki - 100% bavlna
  • pytlíky - směsová upcyklovaná textilie
  • Prát lze na 30°C, nesušit v sušičce, žehlit lze pouze tašku a šátek, chemicky nečistit a nebělit

Za všechny tyto krasavce zakoupené jednotlivě byste zaplatili 450 Kč. Ušetříte 70 Kč!! Zvýhodněná sada se prostě vyplatí... :-)

380,00 Kč
Please select variants first