Kuchyňka na cesty

Novinka

Tato cestovní kuchyňka je skvělým pomocníkem na cestách, na návštěvách ale je zároveň skvělou a skladnou alternativou k větším dětským kuchyňkám, které často zabírají hodně místa. Tam, kde ji potřebujete vytasit jako svou tajnou zbraň proti nudě, Vám postačí obyčejná židle s opěradlem. Na tu se kuchyňka díky variabilnímu zapínání na suché zipy upne a děti mají o zábavu postaráno. Na bocích je několik praktických kapes a poutek na vařečky, kořenky, nádobí a jiné nezbytnosti.

Osvědčila se nám na delších návštěvách, oslavách a dovolených. Celou kuchyňku můžete sbalit do praktického pytlíku, do kterého se zároveň vejde i nějaké nezbytné kuchyňské náčiní. 

Rozměry: Pasuje na klasické rozměry židle - sedák cca 40x40cm, opěrka max. 90cm (tzn. nesmí mít příliš vysokou opěrku, nebo široký sedák. Pokud byste chtěli jiný rozměr, lze kuchyňku upravit.

Materiál: Je šitá z bavlněných či směsových látek (kombinace recyklace a nových látek s barevnými vzory) a řešená tak, aby se v případě potřeby dala celá vyprat. Doporučuji prát ručně nebo v pračce na 30°C s šetrným pracím prostředkem. Nesušit v sušičce, žehlit lze na mírný program. Pokud byste si přáli kuchyňku pouze z nových materiálů, připište k objednávce. 

Šiji na objednání, doba dodání je cca 1-2 týdny)

Není určené pro děti do 3 let.

2 700,00 Kč
Please select variants first