Látková vložka denní PUL - II. jakost

Vyprodáno ušetříte 17%

Látkové denní vložky s nepropustnou vrstvou PUL. Hodí se pro střední až silnou intenzitu menstruace. Délka 21,5 cm, šířka 5,5 -6 cm dle zapnuté patentky.

Bavlněné froté s vrstvou PUL - polyuretanový zátěr - je materiál, který zajistí nepropustnost, zároveň je však prodyšný.

Jsou šité z velmi jemného bavlněného flanelu, bavlněného froté a bavlněného froté s polyuretanovým zátěrem. Jedná se o kombinace nového a recy materiálu. Vzory a barvy vybírám náhodně.

Mix barev a vzorů. Cena za jeden kus. Strana s cedulkou patří směrem k prádlu.

II. jakost - vložky se při prodejní akci ušpinily - lze vyprat a na funkci nemá vliv nebo mají drobné vady v obšití - jedná se pouze o kosmetické vady, na funkci nemají vliv.Látkové vložky jsou moderní alternativou k jednorázovým dámským hygienickým pomůckám.

Jsou zdravější

  • neobsahují absorpční gely a deodorační přísady; nejsou běleny chlórem
  • jsou prodyšné, při pravidelném vyměňování zamezují přemnožení bakterií, které by mohlo způsobit zánět nebo velmi nepříjemnou mykózu

Jsou příjemnější

  • Na vrchní/dotykovou vrstvu jsou použity příjemné materiály (vždy nové), díky kterým se můžete cítit jako v bavlnce
  • tím, že jsou prodyšné a bez přidané chemie, nevytvářejí nepříjemný zápach
  • sama se o své vložky staráte - víte, kdo se jich dotýkal a v čem jste je vyprala

Jsou ekonomičtější

  • pořízení látkových vložek je cenově dostupné a tím, že je používáte opakovaně, odpadají náklady na nové intimní pomůcky každý měsíc. Při správné údržbě vydrží několik let. Za tu dobu se Vám investice do pořízení látkové výbavy mnohonásobně vrátí.

Jsou ekologičtější

  • jejich pratelnost, tedy opakované používání a materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jsou hlavní ekologickou výhodou látkových vložek. Vložky značky Retkev jsou z velké části šité kombinací nových a recy materiálů.

Jsou krásné

  • Látkové vložky mohou být veselé, barevné, zábavné. Retkev šije vložky v malých sériích, kdy od každého vzoru má jen malý počet kusů. Každý kousek je proto originální. 
108,00 Kč
Please select variants first