Vložka denní - prodyšná - Černobílá s perletí

Látková vložka bez nepropustné vrstvy je dokonale prodyšná avšak dostatečně savá, aby vám dala jistotu ve dnech slabé až střední intenzity menstruace a zároveň zaručila, že vaše pokožka bude dýchat.

Délka 21 cm, šířka cca 7 cm. Díky spodní vrstvě z flanelu vložka drží na svém místě a nikam necestuje. Velmi však záleží na střihu a materiálu spodního prádla.

Dotyková vrstva (směrem k tělu) - bavlněný froté (80% bavlna, 20% PES) Öko-Tex třída 1 - vhodné pro děti do 3 let

Vnitřní část je složená z bavlněného plátna a froté. Bavlněné plátno (100% bavlna) celou vložku zpevňuje a o fousek zvyšuje její savost. Použité bavlněné plátno pochází z udržitelnějších zdrojů. To znamená, že je to buď recyklovaná nebo tzv. zbytková látka- textilní odpad, který vznikl při výrobě jiných produktů nebo organická bavlna, která je pěstována bez použití toxických pesticidů a hnojiv, se sníženou spotřebou vody a je dbáno na zajištění úrodnosti půdy.

Spodní vrstvu (s cedulkou, patřící směrem k spodnímu prádlu) tvoří bavlněný flanel (100% bavlna).

Údržba: praní 60°C, nesušit v sušičce, nebělit chlórem a nečistit chemicky, žehlit pouze mírnou teplotou z dotykové strany

Vložka se zapíná na perleťový knoflík - zapínání je jednoduché, na rozdíl od plastových patentků je tento blýskavý knoflík tenčí (při nošení o něm vůbec nevíte) a je zcela přírodní a navíc krásný.

Strana s našitou cedulkou patří směrem ke spodnímu prádlu.

Cena za 1 kus.

150,00 Kč
Please select variants first