Vložka noční - PUL

Látková vložka noční s nepropustnou vrstvou PUL. Vložka je prodloužená a zároveň extra tenká a nepropustná. Hodí se pro střední až silnou intenzitu menstruace a na noc. Délka 30,5 cm, extra šířka 8-9 cm v místě zapínání, v zadní části je rozšířená na 12 cm.

Dotyková vrstva (směrem k tělu) - jednobarevné froté (80% bavlna, 20% polyester - certifikát OEKO-TEX® tř. 1). 

Vnitřní část je složená z bavlněného plátna a savých vrstev bavlněného froté. Bavlněné plátno (100% bavlna) celou vložku zpevňuje a o fousek zvyšuje její savost. Použité bavlněné plátno pochází z udržitelnějších zdrojů. To znamená, že je to buď recyklovaná nebo tzv. zbytková látka- textilní odpad, který vznikl při výrobě jiných produktů nebo organická bavlna, která je pěstována bez použití toxických pesticidů a hnojiv, se sníženou spotřebou vody a je dbáno na zajištění úrodnosti půdy. 

Spodní vrstvu (s cedulkou, patřící směrem k spodnímu prádlu) tvoří bavlněné froté s polyuretanovým zátěrem - (100% bavlna + PU zátěr - certifikace OEKO-TEX® tř. 1)

Údržba: praní 60°C, nesušit v sušičce, nebělit chlórem a nečistit chemicky, žehlit pouze mírnou teplotou z dotykové strany

Aktuálně jsou dostupné 2 kusy vložky se světle růžovým froté.

Strana s našitou cedulkou patří směrem ke spodnímu prádlu. 

Cena za 1 kus.

220,00 Kč
Please select variants first