Sada ženám

Tip
Sada ženám

Sada Ženám je určena nejen pro zero waste začátečnice, uvědomělé ženy, ale také jako nenásilný dárek pro povzbuzení k životu s postupným omezováním odpadu...

528 Kč
Skladem

Sada Ženám je určena nejen pro zero waste začátečnice, uvědomělé ženy, ale také jako nenásilný dárek pro povzbuzení k životu s postupným omezováním odpadu...

Sada obsahuje:

  • pratelná houbička na nádobí - houbička je z velké části tvořena upcyklací z již nevyužitelného materiálu - bavlněné plátno, froté a většinou polyesterová síťovina, výplň tvoří molitan. Sada 2 ks.
  • kosmetické tampony - Látkové kosmetické tampony jsou skvělou náhradou těch jednorázových. Jsou příjemné, šetrné k pokožce a hlavně jsou pratelné, takže Vám jen tak nedojdou. Sada 10 ks.
  • látková vložka - Látková vložka bez nepropustné vrstvy je dokonale prodyšná avšak dostatečně savá, aby vám dala jistotu ve dnech slabé až střední intenzity menstruace a zároveň zaručila, že vaše pokožka bude dýchat.
  • odla(j)kuj to - Látkové čtverce na odlakování nehtů - Čtverce jsou vyrobeny z odpadového materiálu, který vzniká při výrobě v mé šicí dílně. Tímto způsobem zužitkuji i ty nejmenší kousky bavlněných látek, které ještě před vyhozením dobře poslouží a nahradí jednorázové vatové či celulózové odlakovací tampony. Ušetří tak velké množství bavlny, biobavlny či dřeva, které by bylo k tomuto účelu jinak použito.

Jednotlivé vzory výrobků vybíráme náhodně. Pokud byste měli zájem o konkrétní vzor z mé nabídky, napište mi do poznámky.

Za všechny tyto krasavce zakoupené jednotlivě byste zaplatili 638 Kč. Ušetříte 128 Kč!! Zvýhodněná sada se prostě vyplatí... :-)

Kód Kód: 267
Kategorie: Kosmetické tampony
Zpět do obchodu