Univerzální hadr (sada 3 ks)

Novinka
Univerzální hadr (sada 3 ks)

Bavlněné upcyklované univerzální hadry jsou všestranně použitelné (jako malý ručník, na utírání rukou, při nehodách na stole, při úklidu...). Jsou výbornou alternativou k syntetickým hadrům a jednorázovým kuchyňským utěrkám. 

120 Kč
Skladem

Bavlněné upcyklované univerzální hadry jsou všestranně použitelné (jako malý ručník, na utírání rukou, při nehodách na stole, při úklidu...). Jsou výbornou alternativou k syntetickým hadrům a jednorázovým kuchyňským utěrkám. Budou vám sloužit do roztrhání těla - v naší domácnosti se dvěma malými dětmi slouží už přes tři roky. Hadry mají všitá praktická poutka, díky kterým je můžete mít vždy po ruce.

 

Hotelový upcyklační program. Mnoho materiálu, který používáme pro tvorbu našich produktů pochází ze "zdravých" částí vyřazeného hotelového textilu. Textilie vyvařujeme, barvíme a stříháme. Upcyklujeme nejenom župany a posíláme je zpátky do světa. 

Složení: Ubrousky jsou šité z jedné vrstvy kvalitního recy-materiálu - bavlněného froté (100 % bavlna)

 

Údržba: 

  • praní: 60°C
  • lze sušit v sušičce
  • žehlit na střední teplotu
  • nebělit a nečistit chemicky
  • nepoužívat aviváž
  • perte odděleně s podobnými barvami. Froté je barvené šetrnými barvami na látku. Je možné, že při prvním praní budou pouštět barvu. Později už by neměly.

Rozměry: cca 40cm x 40cm 

Cena za sadu 3 ks různých barev ( viz úvodní foto). Barevnost sady vybíráme náhodně. Pokud byste měli zájem o konkrétní barvy, napište nám do poznámky, pokusíme se Vám vyjít vstříc. 

loga eko

Kód Kód: 483
Kategorie: Domácnost
Zpět do obchodu