Způsob dopravy

Náš začínající e-shop se snažíme co nejvíce zjednodušotovat a přizpůsobit požadavkům zákazníků. Nově jsme do nabídky způsobů dopravy zařadili Zásilkovnu. Ještě nemáme v provozu automatický výběr výdejních míst, ale s návodem to zvládnete.

ČESKÁ POŠTA - Českou poštou odesíláme balíky nejčastěji, je to pro nás nejpřijatelnější způsob odesílání balíků. Máme na poštu přístup každý den. Cena poštovného se odvíjí od velikosti zásilky. Nejčastěji je to 119 Kč.

ZÁSILKOVNA - Balíky odesíláme rovněž prostřednictvím Zásilkovny. Zatím denně neodesíláme takové množství zásilek, abychom si mohli objednat jejich odvoz. Proto je svážíme dvakrát týdně na podací místo a může tak stát, že si na balíček několik dní počkáte. Pokud na zboží nespěcháte a chcete ušetřit na poštovném, je Zásilkovna ten pravý způsob dopravy pro vás.

  • Náš e-shop prozatím nespolupracuje s aplikací Zásilkovny pro výběr výdejního místa. Proto tímto způsobem dopravy odesíláme zatím pouze na adresu zákazníka. Pokud si přejete balíček odeslat na konkrétní výdejní místo, najděte si ho prosím v seznamu na stránkách Zásilkovny https://www.zasilkovna.cz/pobocky  a připište svůj požadavek do poznámky k objednávce. Rádi Vám vyjdeme vstříc. 

Způsob platby

Rádi byste si nechali poslat balíček na dobírku, ale tuto nabídku v našem e-shopu nemůžete najít? Je to tak, opravdu platbu na dobírku zatím nenabízíme. Pro jednodušší administrativu a kvůli touze nepodporovat EET. Děkujeme za pochopení.